O mne

Volám sa Vanda Matušeková a som v prvom rade mamou troch detí. Pochádzam zo Žiliny a už dvadsať rokov žijem vo Svite.

Svoj prvý fotoaparát vo veľkosti mydla som dostala asi v 15 rokoch a odvtedy som s ním prenasledovala všetky deti a psy v rodine.

S príchodom vlastných potomkov som časom siahla po lepšej technike a vydala sa novým smerom   v duchu hesla „ Moja práca je moje hobby“.

Snažím sa prinášať radosť Vám , mojim klientom a rovnako aj sebe. Verte mi, s deťmi som zažila už hádam všetky možné situácie, takže ma máločo prekvapí. Je to krásne obdobie, ktoré rýchlo preletí a preto rada zachytávam tieto momenty tak, ako plynú.

Venujem sa hlavne tehotenskej a rodinnej fotografii. Fotila som aj kamarátkam svadby a rôzne akcie, mám totiž veľmi rada reportážnu fotografiu, na čo však nemám väčší časový priestor kvôli víkendom s vlastnou rodinou. A keďže mojím prvým modelom bol môj pes, pudlík Oskar, ktorý mal asi 200 tisíc záberov, rozhodla som sa, možno trošku netradične, ponúkať aj profesionálne zábery zvieratiek, či už je to pes, mačka, prasiatko, kôň a iné, pre Vás dôležité „osobnosti“.

V mojom blogu by som Vám chcela trošku priblížiť ako prebieha fotenie, ale aj pobaviť mojimi príhodami.

Verím, že Vašu dôveru nesklamem a ďakujem, že ste si ma vybrali!

Vaša Vanda

800_8380-2-2

Maximálna spokojnosť - profesionálny prístup, kreatívne nápady, a hlavne výsledok je skvelý, nádherné fotografie, ktoré nám robia radosť 👍👍Odporúčam Vandu, aj my sa už tešíme na ďalšie fotografovanie 😉

Bibiana Čáni

Regionálny riaditeľ, Kooperativa a.s. Poprad

V8

Ne každý umí zachytit přirozený moment na fotce, tato žena Ano! Každá jedna fotka je originální a profesionální tak jako její přístup! Doporučuji, protože kdyby šlo fotím se u ní stále, ale nechám prostor i pro Vas! 😉

Doris Vargová

mamička na MD

800_4376 2-2

Veľmi príjemná spolupráca v uvoľnenej atmosfére. Fotky vždy splnily moje očakávania. Oceňujem Vandin zmysel pre detail a bohaté skúsenosti s deťmi čo je pri tejto práci obrovská výhoda. Vrelo odporúčam. 

Jana Exnerová

mamička na MD