Vanda Matušeková

Deti a rodina

Čas letí a deti rastú ako z vody. Myslite na to a zachovajte si spomienku v podobe krásnych rodinných fotografií. Ak sa bojíte, že nebudete vedieť pózovať, nemajte obavy, snažím sa robiť neštylizované zábery s dôrazom na prirodzenosť.

Sú Vaše deti neposedné? Vezmeme ich na lúku, kde ich zachytím také, aké sú v skutočnosti. Naše okolie ponúka mnoho krásnych kulís a ani v zime alebo v chladnejšom počasí sa nebránim fotiť vonku v prírode.

Pokiaľ si želáte štúdiové zábery, budeme fotiť u mňa v ateliéri vo Svite, mám k dispozícii rôzne rekvizity, pozadia.

Oblečenie odporúčam určite zladiť, napr. modré rifle a biele košele, bez nápisov a veľkých vzorov, alebo pastelové farby. Pre menšie deti viem poskytnúť nejaké pekné kúsky aj ja. 

Úprava fotografií od nasnímania po odovzdanie trvá zvyčajne 1-4 týždne, pokiaľ mi to čas dovolí, odovzdávam zákazky čo najskôr.

Pokiaľ potrebujete zmeniť termín fotografovania, informujte ma, prosím dostatočne vopred.  Máte nárok na reklamáciu počas 60 kalendárnych dní 

odo dňa odovzdania zákazky, počas tejto doby uchovávam aj originálne zábery vo formáte RAW. Neupravené originály neposkytujem.

Pokiaľ máte záujem o navýšenie počtu upravených fotografií, môžete si  vybrať z nasnímaných záberov ďalšie.

V ponuke sú darčekové poukazy. Ceny na vyžiadanie.