Novorodenecká fotografia

Prvé dni po príchode Vášho bábätka na svet bývajú často náročné, človek ani netuší ako a ubehnú  týždne v jednom kolotoči. Až potom si uvedomí, ako sa dieťatko každým dňom viac a viac mení a niekedy začne ľutovať, že nezachytil tie prvé momenty. Rezervujte si preto termín novorodeneckého fotenia už pred pôrodom, neskôr ho doladíme podľa skutočného dátumu pôrodu.

Novorodencov je najlepšie fotografovať od 5- 14. dňa života, kedy je bábätko ešte veľmi spavé, dobre sa polohuje a len tak ho niečo nevyruší. 

Aj pre staršie bábätká, ktoré už nie sú také spavé a prispôsobivé viem vždy vytvoriť pekné zábery. 

Pri fotení novorodencov treba počítať nielen s náročnejšou úpravou nasnímaných  záberov, ale aj s prípravou a s prezliekaním samotného bábätka, jeho uspávaním, kŕmením…Stačí byť trpezlivý a pokojný. Bábätko často reaguje na nervozitu rodičov, preto sa ho snažím uspávať ja s pomocou cumlíka, hudby , teplého vzduchu z ohrievača, nemusíte mať obavy ani čo sa týka výzoru bábätka, všetko sa zamaskuje, vyretušuje…

Ak sa nedohodneme inak, fotenie bude prebiehať u mňa vo Svite. 

Je nevyhnutné priniesť  potreby na prebovanie, cumlík, náhradné šaty pre rodiča, pokiaľ sa bude fotiť s bábätkom.  Oblečenie pre bábätko mám k dispozícii, pokiaľ preferujete niečo vlastné, udne prineste. Ak sa budú fotiť aj rodičia, prípadne súrodenci, odporúčam zladiť všetko oblečenie bez veľkých a výrazných  nápisov. Viem zabezpečiť profesionálnu úpravu vizáže pre mamičky na fotenie, ktorú v jemnej forme veľmi odporúčam.

Úprava fotografií od nasnímania po odovzdanie trvá zvyčajne 1-4 týždne, pokiaľ mi to čas dovolí, odovzdávam zákazky čo najskôr.

Pokiaľ potrebujete zmeniť termín fotografovania, informujte ma, prosím dostatočne vopred.  Máte nárok na reklamáciu počas 60 kalendárnych dní 

odo dňa odovzdania zákazky, počas tejto doby uchovávam aj originálne zábery vo formáte RAW. Neupravené originály neposkytujem.

Pokiaľ máte záujem o navýšenie počtu upravených fotografií, môžete si  vybrať z nasnímaných záberov ďalšie.

V ponuke sú darčekové poukazy. Ceny na vyžiadanie.