Vanda Matušeková

Tehotenská fotografia

Tehotenstvo je krásne obdobie, ktoré veľmi rýchlo skončí, hoci to v závere mamičkám pripadá ako nekonečný príbeh. Nie každá ho však prežíva v pohode a bez komplikácií, preto na fotenie ani nepomyslí. Ideálne obdobie je okolo 5.- 7. mesiaca, kedy je bruško už viditeľné, ale nie príliš veľké, pleť nastávajúcej mamičky je krajšia ako v závere tehotenstva. Telo nezadržiava toľko vody. Prosím, myslite na zachytenie týchto chvíľ radostného očakávania v dostatočnom predstihu niekedy aj napriek nevoľnostiam, ktoré  tehotenstvo sprevádzajú.

Ak sa nedohodneme inak, fotenie bude prebiehať u mňa vo Svite, prípadne v exteriéroch.

Viem zabezpečiť profesionálnu úpravu vizáže pre mamičky na fotenie, ktorú v jemnej forme veľmi odporúčam. Pokiaľ máte pre bábätko už nachystané nejaké vecičky, topánočky, môžete ich doniesť so sebou. Partnera samozrejme tiež.

Úprava fotografií od nasnímania po odovzdanie trvá zvyčajne 1-4 týždne, pokiaľ mi to čas dovolí, odovzdávam zákazky čo najskôr.

Pokiaľ potrebujete zmeniť termín fotografovania, informujte ma, prosím dostatočne vopred.  Máte nárok na reklamáciu počas 60 kalendárnych dní 

odo dňa odovzdania zákazky, počas tejto doby uchovávam aj originálne zábery vo formáte RAW. Neupravené originály neposkytujem.

Pokiaľ máte záujem o navýšenie počtu upravených fotografií, môžete si  vybrať z nasnímaných záberov ďalšie.

V ponuke sú darčekové poukazy. Ceny na vyžiadanie.